Üzen; Uzun Kuyruklar Bitecek | Gazete Çanakkale
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Üzen; Uzun Kuyruklar Bitecek20.01.2017 09:17

Üzen; Uzun Kuyruklar Bitecek

Üzen; Uzun Kuyruklar Bitecek


Çanakkale Ticaret Borsası heyeti Gelibolu Kaymakamı Oktay Çağatay ile bir araya geldi.


Bu haber 914 kez okundu.

Ziyarete Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Katip Üyesi Ahmet Uzun, Borsa üyesi Bülent Çetin ve Genel Sekreter Sevcan Elver katıldı. Heyet, Gelibolu yeni Feribot İskelesi hakkında desteklerini belirterek işbirliği içinde olacaklarını belirttiler.

 Konuklarını makamında ağırlayan Kaymakam Çağatay ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Gelibolu’da devam eden ve planlaması yapılan çalışmalar hakkında Çanakkale Ticaret Borsası heyetine bilgilendirmelerde bulundu.

Çanakkale’nin en önemli projelerinden biri olacağı vurgulanan ve protokolü imzalanan Gelibolu Feribot İskelesi başta olmak üzere güncel konular hakkında karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunuldu. Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya ÜZEN “Gelibolu yeni feribot terminali projesinin hayata geçirilmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Başkan ÜZEN Gelibolu araç trafiğinin yoğun olduğu bir bölge. Borsaya kayıtlı süt ve süt ürünleri sektörü, canlı hayvan sektörü ve sebze meyve sektöründe iştigal eden üyeleri başta olmak üzere borsa üyelerin araçlarının uzun süre kuyrukta beklemelerini engellemek ve geçiş kolaylığı sağlanması hususunda Sayın Valimiz, siz değerli Kaymakamımız ve GESTAŞ Yetkililerimize zaman zaman taleplerimizi ilettik. Sizlerde her zaman imkanlar dâhilinde bizlere destek oldunuz. Yeni feribot iskelesi hem trafik yoğunluğunu hem de olası kaza ihtimallerini ortadan kaldıracaktır. Üyelerimizin ürünlerinin bozulmadan, hızlı bir şekilde geçişine imkan verecektir. Ben süreçte katkısı bulunan Çanakkale Valimiz Orhan Tavlı’ya, siz değerli Kaymakamımıza, Sayın Vekillerimize, Gelibolu Belediyesi’ne, Çanakkale İl Özel İdaresi’ne katkılarından dolayı üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Üzen son olarak Kaymakam Çağatay’a yakın ilgi ve ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini sunarak, Çanakkale Ticaret Borsası olarak her zaman Gelibolu’muz ve üyelerimiz için yapılacak çalışmalarda, projelerde işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.


Etiketler: oktay çağatay - kaya üzen - ticaret borsası - gelibolu feribot iskelesi

Diğer TARIM haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


http://www.gazetecanakkale.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright