İmkanlar Tüm Üyelere Anlatılmalı | Gazete Çanakkale
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İmkanlar Tüm Üyelere Anlatılmalı22.12.2016 12:04

İmkanlar Tüm Üyelere Anlatılmalı

İmkanlar Tüm Üyelere Anlatılmalı


Çanakkale Ticaret Borsası TOBB Marmara Trakya Bölge toplantısına katıldı.


Bu haber 567 kez okundu.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliği ve katılımıyla gerçekleştirilen Marmara ve Trakya Bölge Toplantısı’nda Bölge Oda ve Borsalarının Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri bir araya geldi.

 

Bölge toplantısına Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen ve Genel Sekreter Sevcan Elver katılım sağladı. TOBB İkiz Kuleler’deki toplantıda oda ve borsaların gündemindeki konular istişare edilirken, faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Oda ve borsaların üyeleri için çok şey yaptığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “İş dünyası, yani üyeleriniz bunlardan haberdar olmalı. Oda ve borsaların üyeleri için neler yaptığı daha net anlaşılsın. Bunları mutlaka kamuoyu ve üyelerimizle paylaşmalı ve anlatmalıyız. Özellikle sosyal medya, yazılı ve görsel medya aracılığıyla oda ve borsaların sunduğu imkânlar tüm üyelere anlatılmalı" dedi.

 

Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya ÜZEN; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, öncelikle terör saldırılarına işaret edilerek, zor günlerden geçerken birlik ve beraberliğin önemine dikkat çektik. Camia olarak Dünya görüşü, fikri, zikri ne olursa olsun birlikte hareket etmemiz gerektiği ve tam dayanışma içinde olmamız gerektiğini vurguladık.

 

Başkan ÜZEN devamla “Toplantıda öncelikle Trakya Marmara bölge ekonomisi ile ilgili konularda görüştük. Başvuruları başlayan KOBİ Nefes Kredisi hakkında değerlendirmelerde bulunarak, Ekonomik Koordinasyon Kurulu’nun tedbir paketindeki konularını istişare ettik.

 

Ayrıca TOBB Dijital Dönüşüm Projesi, Şirket Kuruluşlarında Tek Durak Ofis Projesi, Mesleki Eğitim Faaliyetleri ile Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi’ne (MEYBEM) ilişkin sunumlar yapıldı. Bölgemiz iş dünyası için faydalı bir toplantı oldu. Ev sahipliği için TOBB Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.


Etiketler: tobb -trakya -çanakkale -kaya -üzen -borsa -marmara

Diğer TARIM haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


http://www.gazetecanakkale.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright