Gökhan; Çalışırken Zevk Alınması Sağlanmalı | Gazete Çanakkale
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Gökhan; Çalışırken Zevk Alınması Sağlanmalı20.01.2017 09:30

Gökhan; Çalışırken Zevk Alınması Sağlanmalı

Gökhan; Çalışırken Zevk Alınması Sağlanmalı


Güçlü Yerel Yönetim, Yöneticilik Ve Liderlik Eğitimleri Projesinin İmzaları Atıldı


Bu haber 1001 kez okundu.

Güney Marmara Kalkınma Ajansından (GMKA) hibe desteği alınan Güçlü Yerel Yönetim, Yöneticilik ve Liderlik Eğitimleri Projesinin imza töreni, Başkanlık Toplantı Salonunda gerçekleşti.

Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından müracaatı gerçekleştirilen projeye ilişkin bilgi veren Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, projenin konu başlıklarının Liderlik ve Yöneticilik, Kurumsal İtibar Yönetimi, Etkili Takım Çalışması, Koç Stili Yöneticilik, Duygusal Zeka, Çalışanları Elde Tutma ve Yenilikçi Problem Çözme olduğunu söyledi. Başkan, Başkan Yardımcıları ve Müdürler olmak üzere 1 hafta boyunca günde 3 saatlik eğitimlerin verileceğini kaydeden Başkan Gökhan, “Buradaki amaç, çalışanların sürekli motivasyonunu ve işten zevk almalarının sağlanması, çalışanların mesleki ve kişisel açıdan gelişimlerinin sağlanması, hizmetin kalitesinin yükseltilmesi ve yöneticilerin çalışanları ile birlikte etkili iletişimde bulunabilmelerini sağlamak” diye konuştu. Başkan Gökhan, desteklerinden dolayı GMKA yetkililerine teşekkürlerini iletti.

GMKA Genel Sekreter Vekili Kasım Özek de, projeyi yazan ekibi tebrik ederek, hem Balıkesir hem Çanakkale’de destekleme çalışmalarına özenle devam ettiklerini kaydetti. Özek, projenin hayırlı olması temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından karşılıklı imzalar atıldı.


Etiketler: gmka -çanakkale belediyesi -yöneticilik -liderlik

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


http://www.gazetecanakkale.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright