Hem Memnun , Hem de Tedirgin Etti | Gazete Çanakkale
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Hem Memnun , Hem de Tedirgin Etti22.12.2016 15:45

Hem Memnun , Hem de Tedirgin Etti

Hem Memnun , Hem de Tedirgin Etti


Son günlerde yaşanan terör saldırılarının ardından Çanakkale’de polis ve jandarma ekiplerince kentin giriş ve çıkışlarındaki arama noktalarında denetimler sıklaştırıldı.


Bu haber 380 kez okundu.

Son günlerde yaşanan terör saldırılarının ardından Çanakkale'de polis ve jandarma ekiplerince kentin giriş ve çıkışlarındaki arama noktalarında denetimler sıklaştırılınca kentlilerde tedirginlik arttı. 

Vatandaşlar hem tedbirlerden memnun olurken hem de tedirgin olduklarını vurguladılar. Biran önce ülkemizin, şehrimizin huzura kavuşmasını dileyerek, ihbar gelmiş olabileceğini belirttiler.

Şehrin giriş çıkışlarında tedbir alan ekipler araçları didik didik ararken, aramalara detektör köpek de eşlik ediyor. Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri kuş uçurtmuyor. Polis ekipleri, sürücü ve yolcu kontrolü, üst ve araç araması yaparken, İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli pointer cinsi 8 yaşındaki 'Vatoz' adlı detektör köpek patlayıcı madde kontrolü yapıyor.

Uygulama esnasında araçlardaki kişilerin GBT sorgusunun yapıldığı uygulamalar farklı noktalarda aralıklarla devam ediyor.


Etiketler: çanakkale -terör -gbt -polis -jandarma -pointer

Diğer GÜNCEL haberleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir


http://www.gazetecanakkale.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright